Про нас

Про нас

HENG XING OFFICE FURNITURE LIMITED з зручним розташуванням виставкового комплексу у всесвітньо відомому виставковому залі та фабричній адресі: промислова зона Beisha, Yangjiao, Lecong Town, район Шунде, місто Фошань, провінція Гуандун, Китай, виробництво середнього розміру, яке об'єднує професійне проектування , виробництво та продаж.

Наші основні продукти території містять офісний стіл, поворотне крісло, перегородка / екран, офісний диван, стійки реєстрації, стіл для зустрічей, крісло для відвідувачів, стіл для студентів / крісло, аудиторія, громадський крісло та різні види офісних меблів серії складних проектів.

З принципом "якість, по-перше, клієнтом максимально, кредитно-орієнтована, сервісна база, цінність славна". ми позитивно виступаємо за національну культуру меблів, також інтегруємо міжнародні меблеві тенденції та постійно використовуємо нескінченну творчість з поєднанням китайської та західної художньої культури при проектуванні та виробництві багатьох елегантних і нових тенденцій, що додають кінця безмежної радості до сьогоднішнього дня. висока ефективність офісного життя.

Завдяки цьому співробітники нашої компанії щиро готові підтримувати відмінну співпрацю та успішно ходити заради майбутнього розквіту разом із друзями по всьому світу.

Ви можете зв'язатися з нами, ми чекаємо вашого запиту і бажаємо, щоб ми могли надати вам нашу хорошу якість, хороші ціни та хороший сервіс!